مجله لوارم ارايشي مجله لوارم ارايشي .

مجله لوارم ارايشي

طريق ي درست ريمل زدن


طريق ي درست ريمل زدن

در صدر نگاه خويش را به سمت ذيل بياندازيد ، در‌اين‌صورت مژه هايتان را از ريشه تا آخر با ريمل به اعتنا برس بكشيد تا اندازه ي مژه هايتان كشيده شود . و چنانچه ميخواهيد مژه هايتان پرتر به لحاظ برسند اين فعاليت را دو يا اين كه سه توشه انجام دهيد ، خير اضافه چون در فيس استعمال زياد مژه هايتان به درون يكديگر مي‌روند و صورت زيبايي را به شما نمي بخشد .

بهترين مارك ريمل

به حافظه داشته باشيد كه برس كشيدن به مژه هايتان بايستي به سمت بالا و بيرون باشد تا نگاه شما در ديگرافراد اثر نمايد و آنان جذب شما شوند . و اذن دهيد تا ريمل تان از شرايط خيسي بيرون گرديده وخشك شود و آنگاه در صورتي‌كه شغل هاي ديگري را كه مد لحاظ داريد بر روي چشمانتان انجام دهيد .

براي اينكه چشماني مانند يك غزال داشته باشيد سفارش مي‌كنيم كه نصيب بيروني چشمتان را با ريمل بيشتري بورس بكشيد .

براي اينكه يك نگاه و چشمان يگانه داشته باشيد پيشنهاد مي‌كنيم دفعه ي اوليه ريمل خويش را با رنگ مشكي به كار گيري نمائيد البته در دفعه ي بعدي از ريمل هاي رنگي به كار گيري فرمائيد و ريمل رنگي را هم مثل ريمل مشكي از ريشه تا آخر بورس بكشيد .

در غايت در حالتي كه ميخواهيد ريمل تان منجر شود كه مژه هايتان خيلي بلند شود و ضمنا وضعيت طبيعي خويش را نيز محافظت نمايد ، ما به شما سفارش مي‌كنيم كه گذشته از به كارگيري از ريمل ، از فر مژه به كار گيري نماييد و آنگاه ريمل خويش را بكشيد . همينطور ازاينكه برس ريمل را چند دفعه پشت سرهم بكشيد دوري كنيد ، معولا مدتي كه مي قدرت از يك ريمل بهره برد چهار ماه ميباشد و آنگاه ريمل كم آب مي‌شود و مي بايست آن را بدور انداخت .

اذن ندهيد كه ديگرافراد از ريمل شما به كار گيري نمايند چون بدين ترتيب ميكروب و ويروس وارد ريمل شما مي گردد ، به هنگام آرايش و پيرايش مسلما نكات بهداشتي را رعايت نمائيد .

روش حلي براي ريمل كم آب گرديده


برچسب: ،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ دى ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۱۲:۳۷ توسط:حقيقي موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :