مجله لوارم ارايشي مجله لوارم ارايشي .

مجله لوارم ارايشي

استفاده از وازلين براي پرپشت شدن مژهبه كار گيري از وازلين براي مژه و پرپشت شدن

بهترين مارك ريمل 

آنوازلين براي زيبايي پوست و موي موءثر ميباشد.علاوه بر اينكه از وازلين براي مژه ها و كلفت شدن آنان به كارگيري مي شود يك ضد چروك كاركشته هم به شمار مي‌رود.ستاره | خدمت آرايش و پيرايش و زيبايي - يكي‌از آرزوهايي كه هر خانمي ميتواند داشته باشد داشتن مژه‌هاي پرپشت و كلفت ميباشد. شايد فكر كنيد چهت نيل به‌اين خواسته ها مي بايست به سراغ كاشت مژه يا اين كه به عبارتي اكستنشن مژه برويد ولي جذاب ميباشد بدانيد به كارگيري از موادي كه به آساني در منزلتان يافت ميشود قادر است تا حد متعددي در وصال بدين آرزوي ديرينه به امداد شما بيايد. يكي اين مواد وازلين ميباشد كه همه در منزل‌هايمان دست كم يك قوطي از آن را داريم و فكر ميكنيم صرفا براي رفع سوراخ و بي آبي دست و پا به كار گيري مي گردد در شرايطي كه وازلين براي مژه حكم يك تقويت كننده عالي را دارااست. براي شناخت با فوايد وازلين براي مژه و همينطور ديگر مورد ها به كار گيري از آن در زيبايي پوست و گيسو با "ستاره" هم پا گرديد.


طرق متعددي براي به كارگيري از وازلين در زيبايي و پيرايش فيس موجود است. وازلين يك فرآورده بهداشتي با كاركردهاي بسيار ميباشد كه خيلي با ارزش‌خيس از آن ميباشد كه تصور كنيد. درواقع وازلين مي تواند جايگزين خيلي از توليدات آرايشي لوكس شود. با استعمال مداوم از وازلين براي مژه در غايت مي توانيد مژه‌هاي سلامت و زيبايي داشته باشيد.
فوايد به كارگيري از وازلين براي زيبايي پوست و گيسواستعمال از وازلين براي مژه و پرپشت شدن آنگفته مي گردد كه زيبايي حقيقي ديده‌ها، به مژه‌هاي آن برمي‌گردد. داشتن مژه‌هايي بلند، تيره و قشنگ منجر مي شود ديده‌ها جالب‌خيس به لحاظ برسند. به همين استدلال، خانم‌ها مدام درپي اسباب و اثاث آرايشي مي باشند كه مژه‌هاي آنان‌را بلندتر و تيره‌خيس نشان دهد. بخش اعظمي از اشخاص به مراد تقويت مژه و ابروهاي خويش از طوطيا به كار گيري ميكنند و بر اين اعتقاد مي‌باشند كه طوطيا بسيار اثرگذار است البته از آن جا كه طوطيا دربردارنده سرب ميباشد، براي سالمي مژه‌ها مضر هست. براين اساس بهتر ميباشد براي پرپشتي و زيبايي مژه‌ها از وازلين به كار گيري فرمائيد. به خواسته به كارگيري از وازلين براي مژه شب‌ها قبلي از خواب با فرچه كهنه و منزه و شسته ريمل‌هاي كهن به مژه‌هاي خويش وازلين بزنيد. روزگار به شما اثبات ميكند كه وازلين چه تاثيري در بلند و پرپشت كردن مژه‌ها دارااست. علاوه بر وازلين مواد طبيعي ديگري براي تقويت مژه وجود دارا‌هستند كه در لينك و پيوند پايين ميتوانيد با آن ها آشنا گرديد.


برچسب: ،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ دى ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۶:۳۱ توسط:حقيقي موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :