مجله لوارم ارايشي مجله لوارم ارايشي .

مجله لوارم ارايشي

آيا آرزوي داشتن مژه هاي بلند و اغوا كننده را در رمز داريد؟چه‌طور مژه هاي بلندي داشته باشيم؟ مژه ها عنصري لبريز توان در نشان دادن زيبايي هر چه بيش تر شما مي‌باشند كه وقتي كه بلند و اما مالامال پشت باشند اين زيبايي به ظاهر و رخ شما ارزشش چندين برابر مي‌گردد و اما در مردان و زنان هر دو داراي اهميت فراوان ميباشد. در‌اين نوشته‌علمي با شما يوزرها ۹ شيوه تقويت و بلند كردن مژه ها را برسي ميكنيم با ما همدم باشيد.

بهترين مارك ريمل 

آيا آرزوي داشتن مژه هاي بلند و اغوا كننده را در رمز داريد؟
چه كسي اين اميد را ندارد، صراحت دارد؟ براي دادن جلوه چشمگير به مژه هايمان از ريمل يا اين كه مژه هاي تصنعي و مصنوعي به كار گيري مي‌كنيم. چرا ما يك‌سري شيوه طبيعي را به جاي اين روشها براي رويش هواداران به مژه ها كشف نكنيم؟ بخوانيد تا راههاي دستيابي به مژه هاي بلند و سلامت با راهكارهاي معمولي خانگي را بدانيد. اذن دهيد نگاهي به چه‌طور ساختن مژه هاي بلندتر و خوشگل از راههاي طبيعي بندازيم. با هاو كن يو يار و همدم باشيد

 چه گونه ديدني باشيم؟ (۱۱ نكته براي ديدني به حيث وصال)به‌دنبال ۹ گزينه از مورد ها طبيعي كه براي پرورش و بلند و همينطور تقويت كردن مژه هاي ديده اثرگذار ميباشند را معرفي و توضحيات تكميلي را به شما ارائه مي‌كنيم.
1استفاده از روغن كرچك براي برخاستن مژه ها 
به مورد ها ذيل احتياج داريد:
آنچه بايستي انجام دهيد:
چند دفعه بايستي استعمال شود:
بصورت دائمي هر شب اين فعاليت را انجام دهيد، در طي يك‌سري روز مژه هاي بلند و قطور خواهيد داشت.
چرا اين نحوه مفيد ميباشد :
داشتن روغن كرچك و روغن زيتون كه روغن هاي حاملي ميباشند دارنده اسيدهاي چرب ميباشد كه به پرورش قطور خيس و بلندتر گيسو شما (مژه ها) ياري مي نمايد.
اين روغن ها همينطور فوليكول هاي گيسو را تغذيه مي‌كنند. علاوه بر اين اسانس هاي روغن اين راهكار را قدرتمند خيس هم مي نمايد چون روغن ها دربرگيرنده حجمي از آنتي اكسدان ها مي باشند كه رويش سلامت مژه را بازگرداني و نگهداري مينمايد. آنان همينطور جريان را بهبود مي‌بخشند.


برچسب: بهترين مارك ريمل،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ دى ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۰:۳۸ توسط:حقيقي موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :