مجله لوارم ارايشي

تزكيه ريمل از روي پوستتزكيه ريمل از روي پوست

 بهترين مارك ريمل
بسيار مهم ميباشد كه مواد ريمل پوست پلك يا اين كه جاهاي ديگر چهره را تيره نكند.چنانچه پس از آرايش و پيرايش ديديد كه نقطه‌اي از پوست تيره شده است ؛هنگامي هنوز تر ميباشد مبادرت به تزكيه آن نكنيد بلكه طاقت نمائيد تا كم آب شود و آن‌گاه خيلي آهسته با يك گوش‌تميز كن تيرگي را منزه نمائيد و  در غايت در‌حالتي كه لازم بود با انگشت آرايش و پيرايش را يك پارچه نماييد.
ريمل مژه‌هاي ذيل
براي پلك زير برس ريمل را به موقعيت عمود به ديده‌ها نگه داريد و با حركات جلو و عقب به مژه‌ها وضعيت دهيد. در غايت مي توانيد با يك برس ريمل منزه به مژه‌ها وضعيت بهتري دهيد.در شرايطي‌كه ميخواهيد تحت ديده ابدا آلوده نشود مي توانيد از يك قاشق يكبار مصرف به كارگيري نماييد، به‌اين نحوه كه نصيب محدب قاشق را زيرچشم بگذاريد و آنگاه ريمل بزنيد تا مبادا برس با پوست تماس پيدا نمايد.
كتف كردن مژه‌ها
هنگامي به صورت سهوي بيش تر از اندازه ريمل روي مژه‌ها زده‌باشيد يا اين كه مژه‌ها به خيال ريمل به هم چسبيده باشند ميتوانيد با اين برس موقعيت يكنواخت‌تري به آرايش و پيرايش مژه‌هايتان بدهيد.همينطور مي توانيد از اين برس براي كتف كردن و آراسته كردن ابروهايتان نيز استعمال فرمائيد. نكته هايي كه شايد به كارتان آيد آلرژي پوستي با ريملوجود مواد رنگى، عطرى و محافظ جان دار در باطن ريمل‌ها نيز مى‌تواند آلرژي‌هاى پوستى را ارتقاء دهد. مواد منزه‌كننده ديدهبراي تميز‌كردن پيرايش ديده، از مواد منزه‌كننده پيرايش كه ويژه ديده ميباشد، استعمال فرماييد.


دما را در اختيار گرفتن فرماييدحرارت بيشتراز حد مي تواند سبب شود اكثر اسباب و اثاث آرايش و پيرايش زودتر از زمانه معمول منقضي شوند. به اين ترتيب مراقب جايي كه آن ها را حفظ مي‌كنيد باشيد. براي ريمل‌هاي ضد آب، شايسته ترين مكان ممكن، فريزر ميباشد. در غير اين رخ، ريمل را در مكاني سرد، كم آب و به دور از تابش فروغ خورشيد حفظ فرمائيد.
درب ريمل را سفت ببنيدمطمئن گرديد بعد از اينكه كارتان با ريمل به پايان رسيد، درب آنرا بخوبي بسته‌ايد. به ما اعتماد نماييد، شما نبايد به ميكروب‌ها و ذرات فرنگي اذن ورود به هرمورد از اسباب و اثاث آرايشيتان را بدهيد. بيلي مي گويد: «بسته نگه داشتن درب اثاثيه پيرايش و اذن ندادن به ورود هوا به باطن آن ها، به ارتقاء عمرشان ياري مي‌نمايد.»
از جداگانه كردن نترسيدبعضي وقت ها فقط كاري كه مي بايست بكنيد اين ميباشد كه با دست، مژه‌هايتان را غير وابسته نمائيد. البته كارايي نكنيد از طريق‌هاي كهن‌به كارگيري كرده و آنان را با سنجاق يا اين كه سوزن غير وابسته نماييد. اين فعاليت بسيار خطرناك ميباشد و بيش تر از اينكه اثر گذار باشد، مطلوب فيلم‌هاي ترسناك ميباشد! در شرايطي‌كه قصد به اينكار داريد، همت نماييد از ابزارهاي تخصصي مثل كتف‌ي مژه استعمال فرماييد.


برچسب: بهترين مارك ريمل،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ دى ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۰۹:۲۴ توسط:حقيقي موضوع:

طريق ي درست ريمل زدن


طريق ي درست ريمل زدن

در صدر نگاه خويش را به سمت ذيل بياندازيد ، در‌اين‌صورت مژه هايتان را از ريشه تا آخر با ريمل به اعتنا برس بكشيد تا اندازه ي مژه هايتان كشيده شود . و چنانچه ميخواهيد مژه هايتان پرتر به لحاظ برسند اين فعاليت را دو يا اين كه سه توشه انجام دهيد ، خير اضافه چون در فيس استعمال زياد مژه هايتان به درون يكديگر مي‌روند و صورت زيبايي را به شما نمي بخشد .

بهترين مارك ريمل

به حافظه داشته باشيد كه برس كشيدن به مژه هايتان بايستي به سمت بالا و بيرون باشد تا نگاه شما در ديگرافراد اثر نمايد و آنان جذب شما شوند . و اذن دهيد تا ريمل تان از شرايط خيسي بيرون گرديده وخشك شود و آنگاه در صورتي‌كه شغل هاي ديگري را كه مد لحاظ داريد بر روي چشمانتان انجام دهيد .

براي اينكه چشماني مانند يك غزال داشته باشيد سفارش مي‌كنيم كه نصيب بيروني چشمتان را با ريمل بيشتري بورس بكشيد .

براي اينكه يك نگاه و چشمان يگانه داشته باشيد پيشنهاد مي‌كنيم دفعه ي اوليه ريمل خويش را با رنگ مشكي به كار گيري نمائيد البته در دفعه ي بعدي از ريمل هاي رنگي به كار گيري فرمائيد و ريمل رنگي را هم مثل ريمل مشكي از ريشه تا آخر بورس بكشيد .

در غايت در حالتي كه ميخواهيد ريمل تان منجر شود كه مژه هايتان خيلي بلند شود و ضمنا وضعيت طبيعي خويش را نيز محافظت نمايد ، ما به شما سفارش مي‌كنيم كه گذشته از به كارگيري از ريمل ، از فر مژه به كار گيري نماييد و آنگاه ريمل خويش را بكشيد . همينطور ازاينكه برس ريمل را چند دفعه پشت سرهم بكشيد دوري كنيد ، معولا مدتي كه مي قدرت از يك ريمل بهره برد چهار ماه ميباشد و آنگاه ريمل كم آب مي‌شود و مي بايست آن را بدور انداخت .

اذن ندهيد كه ديگرافراد از ريمل شما به كار گيري نمايند چون بدين ترتيب ميكروب و ويروس وارد ريمل شما مي گردد ، به هنگام آرايش و پيرايش مسلما نكات بهداشتي را رعايت نمائيد .

روش حلي براي ريمل كم آب گرديده


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ دى ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۱۲:۳۷ توسط:حقيقي موضوع:

به كارگيري از ريمل هاي كم آبنحوه هايي فوق العاده تازه براي به كارگيري از ريمل هاي كم آب گرديدهمي‌خواهيم در اينجا برايتان چاره هايي را بيان‌كنم كه خودتان بتوانيد از ريمل هاي تموم گرديده تان، يك ريمل نو بسازيد.
به‌اين مقاله امتياز دهيد90.5%9.5%فرستاده اكرم صلّي الله عليه و آله و سلّم فرموده اند: در اسلام، هيچ بنايي نزد پروردگار دوست داستني خيس از تزويج وجود ندارد.
 
بهترين مارك ريمل
 
- شيوه اوليه:
 به راحتي ريمل هايي كه خشك شدن يا تموم شدند و ميخواهيد اونا رو راهي سطل زباله كنيد، را نوسازي كنيد. در اين شيوه خير از ريختن آب مقطر خبري ميباشد خير از چاي نو دم...راه‌حل خياي معمولي ميباشد. اوليه ريملتون رو گشوده كنيد ...حال رينگ لاستيكي آن را با خنجر در بياريد و آنگاه برس ريمل رو داخلش ببريد و حال دربياريد ...چي مي بينيد؟ درسته ... بيشتر از نصف مايع ريمل شما هنوز درون ريمله!!  نكته:صد رد صد پس از به كار گيري مجدد رينگ پلاستيكي رو بذاريد راز جاش تا ريمل شما خشك نشه!
 


 
- طرز دوم :
گهگاه اسباب و اثاث پيرايش ما به جهت استعمال نشدن كيفيت نخستين ي خويش را از دست خواهند بخشيد به عنوان مثال يك ريمل مخصوصا در صورتي متاع مرغوبي هم نداشته باشد بعد از مدتي كم آب و غير قابل استعمال خواهد شد كه گهگاه اثاثيه پيرايش ما به جهت به كارگيري نشدن و يا اين كه دير به دير به كارگيري شدن كيفيت نخستين ي خويش را از دست خواهند اعطا كرد.
 
به عنوان مثال يك ريمل مخصوصا درصورتي كه فرآورده مرغوبي هم نداشته باشد، بعداز مدتي كم آب و غير قابل استعمال خواهد شد، چون همينكه برس را باطن ريمل تكان ميدهيم منجر مي گردد كه مواد درون ريمل در اثر اصطكاك و گرم شدن وضعيت مايع خويش را نگهداري كرده و ديگر به بدنه نچسبند تا كم آب شوند.
 
بدين ترتيب بهتر ميباشد اولا همگي ي اثاثيه آرايش و پيرايش هاي مايع خويش از قبيل ريمل يا اين كه رژ لب و كرم پودرهاي مايعي كه فقط براي مجالس مختص و هر از گهگاه استعمال ميشود، را در يخچال فريزر و بخصوص نصيب بالايي آن حفظ فرمائيد تا مدام نو و قابل استعمال باقي بمانند، رژها در اثر گرماي منزل چه در فصل زمستان و چه فصل‌تابستان حاد نشوند و ريملها نيز كم آب نگردند.
 
 
- طرز سوم:
در حالتي كه اين حادثه بعد از مدتي فيس اعطا كرد و ديديد كه ريملتان با وجود داشتن محتويات داخلش كم آب و غير قابل مستعمل و محتوياتش به بدنه ي آن چسبيده مي‌توانيد از يك‌سري قطره چاي گرم استعمال كرده و بعداز آنكه چاي را باطن ريمل ريختيد درب آن را بسته و خوب جنبش دهيد و بعد از آن به شرايط خوابيده روي ميز بگذاريد و براي هر توشه استعمال خوب آن را حركت داده و برسش را چند و چنددفعه باطن و بيرون فرماييد تا تماما مواد جذب برس ريمل شوند.
 
در صورتي ريملتان با اين فعاليت گشوده هم زياد خوب نشد يك كدام از دوقطره روغن زيتون درون آن بريزيد كه‌اين توشه مطلقا وضعيت كم آبي آن را برطرف خواهد كرد.
 
 
- طرز چهارم:
اصافه كردن تعدادي قطره گلاب هم بسيار منفعت مند ميباشد. بعد از آن درب ان را بسته و ريمل را خوب حركت دهيد تا مواد به صحت ادغام شوند.


برچسب: بهترين مارك ريمل،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ دى ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۰۸:۲۵ توسط:حقيقي موضوع:

هنگام ريمل زدن پلك بزنيداز پودر نوباوه به كار گيري فرماييد
ريختن يه خرده پودر نوباوه درون ريمل منجر ميشود ريمل شما غليظ‌خيس گرديده و مژه‌هاي شما را حجيم‌خيس نمايد. اما اين عمل قدمت ريمل را معدود مينمايد و منجر مي گردد زودتر كم آب شود.
هنگام ريمل زدن پلك بزنيد

بهترين مارك ريمل 
برس ريمل را در اختيار بگيريد و پلك بزنيد، اين فعاليت سبب ساز ميگردد ريمل يكنواخت‌خيس و عميق‌خيس در بافت مژه شما نفوذ نمايد.
بعد از ريمل زدن مژه‌ها را برس بزنيد
بعد از اين كه ريمل شما تا اندازه‌اي كم آب شد با يك برس دقيق اختصاصي مژه يا اين كه ابرو، مژه‌هاي خويش را از هم مستقل فرمائيد تا چشمان شما جلوه بهتري پيدا نمايد.
از ريمل براي پوشاندن موهاي سپيد استعمال نمائيد
ريمل به كارگيري‌هاي ديگري هم مي تواند داشته باشد كه يك كدام از آن ها پوشاندن ريشه‌هاي سپيد موي ميباشد.
طولاني تر بدانيد : تفاوت گونه هاي متعدد برس هاي ريملتا اين مرحله روش درست ريمل زدن متناسب به موقعيت چشمها بيان شد اينك مي خواهيم با گونه هاي برس هاي ريمل و كاري كه انجام ميدهند نيز آشنا شويم.
برس هاي ريمل گونه هاي مختلفي دارا‌هستند، آن‌ها ممكن ميباشد خميده، باريك، قطور، توپي، انعطاف پذير و يا اين كه حتي متحرك باشند. هرمورد از اين گونه هاي خاص فعاليت خاصي پباده سازي گرديده اند، پس پيش از خريد آن ها بايستي بدانيد كه از ريملي كه ميخريد چه مي‌خواهيد؟ آيا مژه هاي كوتاه داريد و مي‌خواهيد با ريمل زدن آن‌ها را بلندتر جلوه دهيد يا اين كه مژه هاي شما نياز به پرترديده شدن، دارا هستند؟
پس در آغاز با كاري كه هرمورد از اين برس ها انجام مي‌دهند آشنا مي شويم تا اين توشه با دقت به تلاش آنان ريمل مطلوب با مژه هايمان را خريداري كنيم


برچسب: بهترين مارك ريمل،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ دى ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۳۲:۳۹ توسط:حقيقي موضوع:

چطوريك ريمل كم آب رابه شرايط نخستين برگردانيم؟!چطوريك ريمل كم آب رابه شرايط نخستين برگردانيم؟! 
 
بهترين مارك ريمل

 
گهگاه اسباب و اثاث پيرايش ما به جهت به كارگيري نشدن كيفيت اول ي خويش را از دست خواهند بخشيد به عنوان مثال يك ريمل مخصوصا در‌حالتي كه فرآورده مرغوبي هم نداشته باشد بعد از مدتي كم آب و غير قابل به كارگيري خواهد شد كه گهگاه اثاثيه پيرايش ما به جهت به كار گيري نشدن و يا اين كه دير به دير به كارگيري شدن كيفيت نخستين ي خويش را از دست خواهند بخشيد به عنوان مثال يك ريمل مخصوصا در صورتيكه متاع مرغوبي هم نداشته باشد بعد از مدتي كم آب و غير قابل به كارگيري خواهد شد به دليل آن كه همين كه برس را باطن ريمل جنبش مي‌دهيم سبب مي‌شود كه مواد باطن ريمل در اثر اصطكاك و گرم شدن شرايط مايع خويش را مراقبت كرده و ديگر به بدنه نچسبند تا كم آب شوند براين اساس بهتر ميباشد اولا همگي ي اسباب آرايشهاي مايع خويش از قبيل ريمل يا اين كه رژ لب و كرم پودرهاي مايعي كه فقط براي مجالس يگانه و هر از گهگاه استعمال مي گردد را در يخچال فريزر و بخصوص نصيب بالايي آن محافظت فرماييد تا مدام جديد و قابل استعمال باقي بمانند، رژها در اثر گرماي منزل چه در فصل زمستان و چه فصل تابستان وخيم نشوند و ريملها نيز كم آب نگردند.
 
دوما در حالتي‌كه اين واقعه بعداز مدتي صورت اعطا كرد و ديديد كه ريملتان با وجود داشتن محتويات داخلش كم آب و غير قابل مصرف شده و محتوياتش به بدنه ي آن چسبيده مي‌توانيد از يك سري قطره چاي گرم به كارگيري كرده و بعد از آنكه چاي را درون ريمل ريختيد درب آن را بسته و خوب حركت دهيد و بعد به شرايط خوابيده روي ميز بگذاريد و براي هر توشه به كارگيري خوب آن را حركت داده و برسش را يك سري و چندبار درون و بيرون فرمائيد تا تماما مواد جذب برس ريمل شوند.
 
در حالتي‌كه ريملتان با اين كار گشوده هم زياد خوب نشد يكي از دوقطره روغن زيتون باطن آن بريزيد كه‌اين توشه مسلما موقعيت بي آبي آن را برطرف خواهد كرد.


برچسب: بهترين مارك ريمل،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ دى ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۷:۰۰ توسط:حقيقي موضوع:

چطور ريمل ها رواحيا كنيمبه راحتي ريمل هايي كه كم آب شدن يا اين كه تموم شدند و مي‌خواهيد اونا رو راهي سطل زباله نماييد، را مرمت فرماييد. در‌اين طريق خير از ريختن آب مقطر خبري ميباشد خير از چاي جديد دم...چاره خياي معمولي ميباشد. نخستين ريملتون رو گشوده نماييد ...حال رينگ لاستيكي آن را با خنجر در بياريد و آن‌گاه برس ريمل رو داخلش ببريد و اكنون دربياريد ...چي ميبينيد؟ درسته ... طولاني تر از نصف مايع ريمل شما هنوز باطن ريمله!! نكته:مطلقا پس از استعمال مجدد رينگ پلاستيكي رو بذاريد راز جاش تا ريمل شما كم آب نشه!

بهترين مارك ريمل
- طريق دوم :گهگاه اسباب پيرايش ما به جهت به كارگيري نشدن كيفيت اول ي خويش را از دست خواهند بخشيد به عنوان مثال يك ريمل مخصوصا در شرايطي كه محصول مرغوبي هم نداشته باشد بعداز مدتي كم آب و غير قابل به كار گيري خواهد شد كه گهگاه اسباب پيرايش ما به جهت استعمال نشدن و يا اين كه دير به دير به كارگيري شدن كيفيت نخستين ي خويش را از دست خواهند بخشيد.به عنوان مثال يك ريمل مخصوصا در حالتي‌كه فرآورده مرغوبي هم نداشته باشد، بعداز مدتي كم آب و غير قابل به كار گيري خواهد شد، چون همينكه برس را باطن ريمل تكان مي‌دهيم سبب ساز مي‌گردد كه مواد باطن ريمل در اثر اصطكاك و گرم شدن وضعيت مايع خويش را نگهداري كرده و ديگر به بدنه نچسبند تا كم آب شوند.به اين ترتيب بهتر ميباشد اولا كليه ي اسباب و اثاث پيرايش هاي مايع خويش از قبيل ريمل يا اين كه رژ لب و كرم پودرهاي مايعي كه فقط براي مجالس يگانه و هر از گهگاه استعمال مي‌گردد، را در يخچال فريزر و بخصوص نصيب بالايي آن حفظ فرماييد تا مدام جديد و قابل به كار گيري باقي بمانند، رژها در اثر گرماي منزل چه در فصل‌زمستان و چه فصل تابستان وخيم نشوند و ريملها نيز كم آب نگردند.
- طريق سوم:در شرايطي كه اين واقعه بعد از مدتي چهره بخشيد و ديديد كه ريملتان با وجود داشتن محتويات داخلش كم آب و غير قابل مصرف شده و محتوياتش به بدنه ي آن چسبيده ميتوانيد از يك سري قطره چاي گرم به كار گيري كرده و بعداز آنكه چاي را باطن ريمل ريختيد درب آن را بسته و خوب حركت دهيد و آنگاه به شرايط خوابيده روي ميز بگذاريد و براي هر توشه به كارگيري خوب آن را حركت داده و برسش را چند و چند دفعه درون و بيرون فرمائيد تا تماما مواد جذب برس ريمل شوند.درصورتي كه ريملتان با اين كار گشوده هم زياد خوب نشد يكي‌از دوقطره روغن زيتون باطن آن بريزيد كه‌اين توشه مطلقا وضعيت بي آبي آن را برطرف خواهد كرد.
- طريق چهارم:اصافه كردن تعدادي قطره گلاب هم بسيار بهره مند ميباشد. آن گاه درب ان را بسته و ريمل را خوب جنبش دهيد تا مواد به صدق تركيب شوند.
- طريق پنجم:در صورتي ريمل شما كمي كم آب شده‌است، در آن را سفت ببنديد و درون آب داغ بيندازيد.
- طرز ششم:همينطور مي توانيد يك قطره روغن بادام شيرين هم باطن تيوپ آن بريزيد.


برچسب: بهترين مارك ريمل،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ دى ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۰۴:۲۸ توسط:حقيقي موضوع:

معرفي شايسته ترين روغن‌ها براي تقويت ابرو و مژهتقويت ابرو و مژه با مواد شيميايي ممكن ميباشد مضراتي هم براي تن تان داشته باشد. درين نوشته‌ي علمي تعدادي روغن گياهي براي تقويت ابرو و مژه به شما معرفي ميكنيم.

بهترين مارك ريمل
 
معرفي شايسته ترين روغن‌ها براي تقويت ابرو و مژه
 
تقويت ابرو و مژه با روغن آووكادو
روغن آووكادو يكي‌از روغن‌هاي مغذي پوست و گيسو ميباشد را بيش تر از تمامي به اشخاصي پيشنهاد ميكنيم كه پوستي ملتهب در كف راز دارا‌هستند يا اين كه موهاي‌شان بيش تر از اندازه نازك گرديده‌ ميباشد. روغن آووكادو فرمولاسيون بسيار سبكي داراست و در سود به راحتي جذب موها و پوست كف راز مي گردد.
  
تقويت ابرو و مژه با روغن بادام
مطمئنا يكي روغن‌هاي رايج و خوب براي چرب كردن موها در آقايان و لطيف كردن پوست‌هاي كم آب در خانم‌ها، روغن بادام ميباشد كه ميتوانيد به راحتي در دسترس بوده و پروتئين‌هاي جانور درين روغن به مرمت سطح پوست امداد مي نمايند و شرايط انعطاف پذيري آن را بهبود مي بخشند.
  
تقويت ابرو و مژه با روغن هفت مغز 
بي‌شك روغن هفت مغز كه به جهت مخلوط و تهيه و تنظيم آن از تعداد هفت دانه روغني هست كه عيارتند از : بادام تلخ و شيرين ، فندق ، سياه دانه ، پسته ، كنجد ، كرچك كه تك تك آن‌ها از شايسته ترين‌ها بوده تنظيم گرديده و با دارا بودن مواد پرخاصيت و ضروري پوست و موي خويش را به رده در آغاز از ليست روغن‌هاي تقويت كننده موي ، ابرو و مژه رسانده و بعداز سپري شد سالها اين منزلت را ميان شايسته ترين‌ها مراقبت نموده است.
  
تقويت ابرو و مژه با روغن هسته انگور 
اين روغن فاقد سديم و كلسترول بوده و معيار اسيدهاي چرب غير اشباع آن تا ۹۰ درصد ميرسد. خواص آنتي اكسيداني عصاره انگور ۵۰ برابر بيش تر از ويتامين E و ۲۰ برابر بيش تر از ويتامين C ميباشد. روغن خالص دانه انگور، تركيبي فوق‌العاده اثر گذار براي راه‌اندازي دوباره پرورش پياز موي ميباشد كه با ماساژ دادن آن روي پوست راز ميتوانيد به تاثير داراي منفعت اين روغن پي ببريد.
 
تقويت ابرو و مژه با روغن رزماري
رزماري يا اين كه اكليل كوهي يكي‌از گياهان دارويي معطر با نفوذ پذيري بالا و همينطور خاصيت درماني بي نطير كه در كمتر گياه دارويي اين خاصيت را مي‌قدرت يافت، روغن رزماري يك روغن محرك ميباشد كه بوي نافذ و گرمي‌داراست و بر روان مركزي اثر مؤثري داراست .  از اين گياه دارويي براي تقويت ابرو و مژه نيز هستيم كه در دراز بازه دارنده اثري فوق العاده و به يادماندني نيز مي باشد.
 
تقويت ابرو و مژه با روغن جوجوبا
جوجوبا در واقعيت دانه‌هايي مانند بادام زميني ميباشد كه در قبل در محلي دربين مكزيك و ايالات متحده رويش مي‌كرده كه پژوهشگران كشورمان چيره به انتشار و تنظيم اين روغن در مرز و بوم عزيزمان جمهوري اسلامي ايران گرديده اند بد وجود ندارد بدانيد كه‌اين روغن با غلظت زياد ولي مانند چربي پوست بشر ميباشد و خواص جذب سريع نيز دارااست و در تهيه و تنظيم اكثري توليدها آرايشي گزينه استعمال قرار مي گيرد.


برچسب: بهترين مارك ريمل،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ دى ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۴:۴۳ توسط:حقيقي موضوع:

مژه تصنعي چه ميباشد؟مژه ها نقش به سزايي در زيبايي ديده ها و به ويژه صورت دارا هستند. البته متاسفانه برخي اشخاص از اين نعمت طبيعي برخوردار نيستند يا اين كه مژه هاي آن‌ها بسيار كوتاه ميباشد. نحوه هاي متعددي براي رفع اين ايراد موجود است كه يكي‌از معمولي ترين و در دسترس ترين آنان، به كار گيري از مژه تصنعي مي‌باشد. چسباندن مژه تصنعي نيز مانند بقيه مواد آرايشي نياز به رعايت اصولي داراست كه به دنبال مقاله به آن‌ها اشاره خوا‌هيم كرد.

بهترين مارك ريمل

مژه تصنعي چه ميباشد؟
مژه تصنعي يك كامل كننده تاثيرگذار در پيرايش ديده ميباشد كه استعمال از آن مي‌تواند جذابيت ديده ها را يك‌سري برابر كرده و آن را گيرا و ديدني نمايد. پيش از مصرف مژه تصنعي و مصنوعي همواره به‌اين نكته اعتنا داشته باشيد كه جنس مشاهده گرديده در بسته بندي با آن چه كه روي ديده ها مي‌زنيم، متعدد خواهد بود. به همين عامل بهتر ميباشد پيش از مصرف نخست مدل چشمان خويش را بشناسيم تا بتوانيم مطلوب ترين مژه تصنعي با فرم ديده ها را تعيين نماييم.

گونه هاي مژه تصنعي
مژه تصنعي و مصنوعي دارنده تنوع گسترده اي ميباشد كه هرمورد را مي قدرت با دقت به فرم ديده ها و نياز خويش گزينه به كارگيري قرار بخشيد. به‌دنبال قصد داريم شمارا با اشكال متفاوت مژه تصنعي آشنا كنيم.
مژه تصنعي و مصنوعي نوارياين مدل مژه تصنعي در دو گونه جانور مي‌باشد. نوع اوليه روي نوار نسبتا قطور قرار گرفته و براي اشخاصي كه در پيرايش ديده خويش از خط ديده و سايه هاي تيره و غليظ به كار گيري مي‌نمايند، مطلوب هست. نوع دوم نيز روي يك ريسه نامرئي قراردارد كه موقعيت طبيعي تري به ديده ها ميدهد. از اين نوع مژه تصنعي مي قدرت حتي هنگامي كه هيچ پيرايش چشمي نداريم نيز به كارگيري كنيم.مژه تصنعي نواري خويش به دو گونه بي نقص و نصفه تقسيم مي گردد. مژه تصنعي بدون نقص يك كدام از همه گيرترين اشكال مژه ها ميباشد كه در آن مژه ها كليه روي يك نوار قرار داشته و نوار را به پلك مي چسبانيم. مژه تصنعي نصفه نيز روي نوار كوتاه تري قراردارد كه تنها نصفه بيروني پلك را مي پوشاند. استعمال از اين مژه تصنعي موقعيت طبيعي تري را ساخت مينمايد.مژه تصنعي و مصنوعي نصفه را مي قدرت هم براي پلك هاي افتاده و هم پلك هاي گربه اي آيتم به كار گيري قرار اعطا كرد. كناره رو به بالاي اين مژه ها، ديده ها را به بالا كشيده و زيبايي آن را دو چندان مي‌كند. علاوه بر اين، براي گونه هاي دسته ديده هاي در حدود هم يا اين كه گرد نيز بسيار مطلوب هست. برهان آن هم گشوده گذاشتن كناره داخلي ديده ميباشد كه در كشيده نشان دادن فرم ديده ها اثر گذار واقع مي‌گردد.


برچسب: بهترين مارك ريمل،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ دى ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۷:۳۸ توسط:حقيقي موضوع:

چطور از ريمل ابرو به كار گيري كنيمچطور از ريمل ابرو به كار گيري كنيم؟ و در هنگام به كارگيري از ريمل ابرو مي‌بايست به چه نكاتي دقت كنيم؟در هنگام خريد ريمل ابرو بي ترديد به رنگ ابروهايتان اعتنا داشته باشيد و رنگي مشابه يا اين كه نهايتا يك مرتبه تيره خيس يا اين كه پر‌نور خيس از ابروهايتان تهيه و تنظيم فرمائيد.در هنگام به كار گيري از ريمل ابرو، آن را از ذيل به بالابر روي ابروهايتان بكشيد تا موقعيت طبيعي ابرو محافظت شود.ريمل ابرو، به خيال فرمولاسيون مواد تشكليل دهنده اش، هم كار فيكساتور را براي ابرو انجام داده و هم به ابروها رنگ ميدهد.

بهترين مارك ريمل

به همين علت مي بايست از ريمل ابرو در مرحله پايان ميكاپ به كارگيري نمائيد، تا در شرايطي كه رنگ و گردي از ديگر مواد آرايشي كه روي فيس زديم به ابروها نشسته را پوشش دهد.هنگام به كارگيري از ريمل ابرو به‌اين نكته قابل توجه اعتنا داشته باشيد دو رتبه استعمال از ريمل ابرو، حتي با مسافت وقتي معدود بر روي ابرو نادرست ميباشد. به اين دليل كه به محض اينكه ريمل ابرو را به ابروهاي خويش زديد كم آب مي شود، و با چند سكو به كار گيري رنگ و مواد ريمل تكه تكه مي شود و ابروها را بهم ريخته و نامنظم مي كند.منزه كننده ريمل ابرو: ريمل ابرو را مي‌قدرت به راحتي و با به كارگيري از تميز كننده‌هاي آرايشي از روي ابرو منزه كرد. 


 
گونه هاي ريمل ابروهمانند ريمل مژه، ريمل ابرو دارنده اشكال و كاربرد‌هاي مختلفي ميباشد.
جور بي آلايش يا اين كه clear: مطلوب براي اشخاصي را ابروهاي پرپشتي دارا هستند.دسته رنگي يا اين كه tinted: مطلوب براي اشخاصي كه ابروهاي نادر پشت و نادر حجمي دارا هستند.ريمل ابرو بي رنگ چه است؟مدل بي آلايش يا اين كه clear ريمل ابرو به ريمل بي رنگ مشهور ميباشد. ريمل ابرو clear همانگونه كه از نامش معلوم ميباشد رنگ خاصي به ابروها نمي‌دهد، بلكه فقط به ابروها فرم و وضعيت مي دهد. اين مدل ريمل ابرو براي خانم‌هايي كه ابروهاي پرپشت و حجيم دارا هستند مطلوب ميباشد.


برچسب: بهترين مارك ريمل،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ دى ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۵۶:۰۰ توسط:حقيقي موضوع:

طريق ي گزينش يك ريمل مژه و ابرو


طريق ي گزينش يك ريمل مژه و ابرو
هنگامي كه در يك دكان يا اين كه غرفه اسباب و اثاث آرايش و پيرايش ايستاده ايد، گزينش يك ريمل ميتواند خيلي حيران كننده باشد. گونه هاي متعددي از ريمل هاي مژه و ابرو وجود دارا هستند. كدامشان را بايستي گزينش نماييد؟ ريمل بلند كننده، فركننده، پرپشت كننده يا اين كه ضد آب؟ و چه تفاوتي در بين اين نوع ها وجود دارا‌هستند؟ ( آيا ابدا تفاوتي موجود است؟ يا اين كه اينكه اين ريمل ها با سعي هاي متعدد صرفا ساخت گرديده اند تا شمارا به خريد يك‌سري دسته ريمل ترغيب نمايند؟!)
صورت برس يا اين كه مداد ريمل
مطمئنا ريمل ها فرمول هاي مختلفي دارا هستند، البته انچه سبب مي گردد كه يك ريمل بلند كننده باشد يا اين كه حجم دهنده، صرفا به جور براش يا اين كه صورت مداد ريمل بستگي داراست. ( به يك مغازه اسباب آرايشي برويد و صورت مداد ريمل هاي متفاوت را مشاهده كنيد، متوجه اين دستور خواهيد شد)
دراين مكان به تعدادي نكته مي بايست اعتنا داشته باشيد:
•    برس هاي چرب با خرده مژه  تحت عنوان حجم دهنده نامگذاري مي گردند.
•    ريمل هاي بلند كننده، سبب ساز بلندتر و كشيده خيس نشان داده شدن مژه ها ميگردند. اين براش ها تا حدودي باريك مي‌باشند و موهاي برس از هم غير وابسته مي‌باشند.
•    ريمل هاي سه بعدي دربرگيرنده دو برس مي‌باشند و يك كدام از آنان پرايمر ميباشد تا مژه هاي بلند را حجم ببخشد و برس بعدي روي مژه هاي كوچك تاثيرگذار ميباشد.
•    برس هاي منحني به فر كردن مژه ها ياري مي‌كنند. ولي برخي از مردم به جاي ريمل هاي فردهنده از فر مژه پيشين  از ريمل زدن به كارگيري مينمايند.
براي مطالعه بيش تر: آيا ريمل سبب ساز ريزش مژه ها ميگردد؟
اشكال ريمل
ريمل هاي بلند كننده


برچسب: بهترين مارك ريمل،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ دى ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۵۵:۳۸ توسط:حقيقي موضوع: